Cenník

Svadba

Balík Popis Cena
  č. 1 Svadobné portréty, svadobný obrad, gratulácie a skupinové fotenie €280
  č. 2 Svadobné portréty, svadobný obrad, gratulácie a skupinové fotenie, svadobná hostina do 21:00 hod. €450
  č. 3 Svadobné portréty, svadobný obrad, gratulácie a skupinové fotenie, svadobná hostina do 01:00 hod. €590
Príplatok za fotografovanie svadobných príprav €55

Základné info k cenníku:

V cene je zahrnuté fotografovanie, úprava a retuš všetkých vybraných fotografií a dodanie na USB kľúči. Počet fotografií závisí od vybraných služieb a od rozsahu svadby (od 250 ks do 1200 ks). Vyhotovenie fotografií je do 4-6 týždňov v závislosti od svadobnej sezóny.

Doprava v BA a blízkom okolí zdarma. Pri fotení nad 100km od BA treba rátať s nákladmi na ubytovanie (v prípade fotografovania do neskorších večerných hodín).

Všetky služby nad rámec balíka sú spoplatnené dohodou, napr. dlhší čas fotenia, grafické návrhy na požiadanie klienta, objednanie fotokníh a pod. V prípade individuálnych požiadaviek ma neváhajte kontaktovať - info@top-art.sk


Portréty

predsvadobné, tehotenské, novorodenecké a rodinné fotenie, krst, oslavy a iné

Balík Popis Cena
  č. 1 50 ks upravených fotografií dodaných prostredníctvom odkazu na stiahnutie €70
  č. 2 60-80 ks upravených fotografií dodaných na USB a 5 ks tlačených fotografií v rozmere 10x15cm €85

Základné info k cenníku:

Fotenie trvá cca 1 hod. v exteriéri alebo v pohodlí Vášho domova. V cene je zahrnuté fotografovanie, úprava a retuš všetkých vybraných fotografií a dodanie na USB kľúči alebo prostredníctvom odkazu na stiahnutie.

Vyhotovenie fotografií je do 2-3 týždňov v závislosti od sezóny. Služby nad rámec balíčka sú spoplatnené dohodou, napr. fotoalbumy, dodatočná úprava fotografií a pod.

Obidva balíčky sa dajú zakúpiť aj vo forme darčekového poukazu. Platnosť tohto poukazu je neobmedzená. Pre viac info mi neváhajte napísať alebo zavolať.


Produkty

V prípade záujmu o cenovú ponuku napíšte na - info@top-art.sk


Ochrana osobných údajov

Všetky údaje získané od kupujúcich užíva predávajúci výhradne pre vlastnú potrebu a neposkytuje ich tretím osobám okrem externých prepravných spoločností. Bez výslovného súhlasu nakladá predávajúci s osobnými údajmi výhradne v rozsahu ktorý umožňuje zákon č. 122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Fotografie sú zverejnené vždy iba so súhlasom klienta.
Terézia Plešová - TOP-ART, Eisnerova15, 84108 Bratislava, IČO: 44874596, DIČ: 1077699931